Mokomasis skrydis motorizuotu parasparniu KAUNE

X

Registruotis

Registruotis
Vieta Kaunas
Dalyviai 1 asmuo
Sezonas Visus metus, esant palan-
kiom skrydžiui sąlygom.
Galioja 12 mėn.

Kaina: 56,00 €

Registruotis

Mokomasis skrydis motorizuotu parasparniu Kaune

Patirkite nepakartojamus pojūčius ir skriskite kartu su paukščiais virš Kauno motorizuotu parasparniu.  Tik Kaune turime unikalią galimybę pakilti virš miesto. Patogiai įsitaisykite orlaivio kėdėje ir pamatykite kvapą gniaužiančią Kauno panoramą – senamiestį, Santaką, gotikinę Vytauto bažnyčią, Rotušę ir kitus pastatus kitaip. Saulėtą dieną akylesni matys net Kauno marias ar Elektrėnus!  Patikėkite, Kaunas iš aukštai dar gražesnis. Skrisdami puikiai jausite besikeičiančias oro sąlygas, įvairius kvapus, pavyzdžiui, pavasarį užuosite kvepiančias  Ievas. Pasijuskite tarsi Lemuelis Guliveris iš klasika tapusio Jonathano Swifto pasakojimo „Guliverio kelionės“, kur visi statiniai ir žmonės aplink Jus tampa tokie mažyčiai!

Motorizuotas parasparnis yra ultra lengvasis orlaivis, su juo skrydžiai ramūs ir ypatingai romantiški. Vidutinis greitis pramoginio skrydžio metu dažniausiai siekia apie 40 km/val. Su  profesionaliu pilotu virš laikinosios sostinės skrisite 15 minčių. Ši pramoga puikiai tinka ir aštresnių pojūčių išsiilgusiems žmonėms. Esant gerom oro sąlygom, galėsite net pabandyti patys valdyti parasparnį ar su pilotu atlikti keletą paprastų akrobatinių pratimų. Taip pat šį skrydį dažnai dovanoja kaip išbandymą per mergvakarius ir bervakarius ar linkėdami nepatirtų įspūdžių per gimtadienius. Savo skrydį ir emocijas įamžinsite patys filmuodami specialia veiksmo kamera. Gyvais įspūdžiais galėsite dalintis su artimaisiais, bičiuliais ar kolegomis!

Skirskite kartu ir dovanokite skrydžio džiaugsmą kitiems!

Skrydžiai vykdomi Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome (Veiverių g. 132) esant palankiom oro sąlygom. Skyrdžiui būtina registruotis iš anksto el. Ltskrydis@gmail.com arba tel. 8 682 17 800.

Skirskime kartu!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Trumpas instruktažas ir pakilimas Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome.
  • Skrydis virš Kauno senamiesčio.
  • Motorizuoto parasparnio pilotavimas, esant palankiom oro sąlygom.

 Kam patiks ši dovana? 

Skrydis patiks visiems, kurie nori patirti skrydžio džiaugsmą.

 

Norint užsisakyti skrydį, prašom kreiptis nurodytais kontaktais ir atlikti bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Jums el. p. atsiųsime dovanų kuponą pasirinktam skrydžiui.

Vieta

Kaunas

Apranga

Pagal metų sezoną. Vasarą - lengva, žiemą - šilta.

Trukmė

15 min.

Dalyviai

1 asmuo

Oro sąlygos

Skrydis labai priklauso nuo oro sąlygų. Pasikeitus oro prognozėm dėl saugumo skrydis gali būti atidėtas.

Kita informacija

Būtina išankstinė registracija.

Klientų atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą