Verslui

Reklamuokite savo įmonę kitaip! Siūlome skraidančią reklamą!

Kitaip nei daugelyje kitų miestų, kur parasparniai skraido tik už miesto pievose, Kaune motorizuotas parasparnis gali skristi virš miesto. Ypač senamiesčio, kur dažnai vaikšto daug žmonių, yra daug judrių Kauno gatvių. Skrisdamas šis orlaivis skleidžia burzgimą, todėl žmones priverčia pakelti galvą į viršų, kur pamato Jūsų reklamą. Jis gali skristi labai aukštai ir ar nužemėti iki leistino aukščio.

 

Skrendanti reklama:

  • Reklama ant sparno vidinės dalies. Sparno plotas yra gana didelis (~ 24 kv.m.), todėl reklama tampa tikrai matoma iš toli.
  • Reklama ant vėliavos arba skrendančio kūgio, kurią tempia motorizuotas parasparnis (priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, bet siūlome plotą bent ~3x5m).

 100_1914

 

Kiti variantai reklamos iš oro:

  • Motorizuoti parasparniai gali pasirodyti Jūsų šventėje, atlikti keletą figūrų danguje: rikiuotė linijoje, „V“ raide, spiralės ir pan. Taip pat gali paleisti spalvotus dūmus.

Pilotas, skirsdamas Jūsų šventėje iš dangaus susirinkusiems gali numesti mažas dovanėles su palinkėjimu. Dažniausiai atliekame „Saldainių lietų“.

  • Pilotai su motorizuotu parasparniu arba traiku gali atvykti į Jūsų šventę ir paskraidinti svečius. Būtinos sąlygos palikimui.
  • Skraidiname fotografus bei filmuotojus, kai reikia akimirkų iš oro. Pvz nufilmuoti miesto reklaminį klipą.

Svarbu! Motorizuoti parasparniai yra labai priklausomi nuo oro sąlygų, todėl būtina įvertinti oro prognozes ir galimybes skristi norimu laiku. Dėl saugumo gali tekti nukelti skrydžius į kitą dieną.

 Kita:

  • Galime nufotografuoti reikiamą objektą iš oro. Jei yra galimybė iki jos priskristi pagal CTR.
  • Pilotai dažnai skraidydami fotografuoja ir yra sukaupę nemažą nuotraukų galeriją. Galime parduoti Jums reikalingą nuotrauką foto drobei, atvirutei ar kt.

Įmonei „Liturta GEO“ sukurta kalėdinė atvirutė (2014 m.)

liturta-langas


Visos sąlygos su užsakovu kiekvieną kartą derinamos indvidualiai. Jei Jus sudomino reklama iš oro – kreipkitės!